Súťaž Selfie v zelenej farbe má svojich víťazov!
29. apríla 2016
Oznam
27. júna 2016

Fotografická výstava „Odpadky a Košičan v objektíve“ je už sprístupnená…

Dňa 13.6. 2016 spoločnosť KOSIT sprístupnila desať najzaujímavejších fotografií v OC Aupark Košice, ktoré sa nominovali a aj  vyhrali v súťaži „Odpadky a Košičan v objektíve“. Cieľom výstavy je aby sme konečne prestali prehliadať neporiadok a zároveň sa nad čistotou v meste vážne zamysleli. Súčasťou výstavy sú aj informačné tabule, kde návštevníci môžu nájsť užitočné informácie o odpade, triedení, zberných dvoroch aj celoročnom upratovaní.

Každoročne sa snažíme v júni Košičanom priniesť nejakú výstavu, ktorá reprezentujenašu „kultúru“ voči odpadu,“ povedal generálny riaditeľ Ing. Marián Christenko. Všetky snímky sú amatérske a celá expozícia tvorí dokopy až 30 fotografií, ktoré KOSIT plánuje celoročne vystavovať na rôznych miestach v meste.

KOSIT bude výstavu propagovať aj na 3.ročníku osvetového podujatia „Dni energie na Slovensku“, ktorého hlavnou myšlienkou sú zelené technológie (OZE zariadenia), energetická efektívnosť, ekológia a udržateľná doprava. Výstava „Odpadky a Košičan v objektíve“ potrvá do 30 júna 2016.