Za to, čo teraz robí, sa nehanbí. On i kolegovia sú „páni smetiari“
1. apríla 2012
Oznam pre obyvateľov
14. mája 2012

REAGUJETE NA WEBE: Ružín vyzerá ako Sahara

l 175 Sesquideus (2) Pretože pre tých, čo toto majú na starosti, je efektivita neznámy pojem (prípadne rovno nadávka). Ja už dlhšie hovorím – treba začať vykupovať odpad, podobne ako sa vykupuje železo. Do roka by celý Spiš bol vyblýskaný a možnože by aj KOSIT skrachoval. Nadruhej strane by mohli klesnúť dávky. l 174 alter01 Predstavuješ si to ako Hurvínek válku?Načistenie treba bagre, buldozéry, nakladače a stovky nákladiakov. Lebo tú 3 – 4 metrovú vrstvu naplavenej zeminy treba odťažiť. Videl si Liptovskú Maru. Tamviac ako 150000 ton štrku vyviezli von na skládku. l 161 rockero Len jeden rozdiel tu je, zatiaľ čo zLMsa ten štrk využije ďalej, ten humus, čo je naplavený v Ružíne, je nepoužiteľný a ktovie, aké svinstvo ešte obsahuje.
l 168 ankhax Napozbieranie plastových fliaš a drobného odpadu buldozér nepotrebuješ. Malo by sa poupratovať minimálne toto.
l 130 branulo …problémje aj v tom, že ako sa zistilo, to bahno je toxické vplyvom dlhoročnej banskej činnosti v okolitých vrchoch je plné ťažkých kovov a ortuti!!! Preto to nie je také jednoduché ako na Liptove…! l 71 Kožená tvár Prečo by mali nezamestnaní pratať odpadky z koryta?
Veď to neznamená, že sú nezamestnaní, tak sú aj odsúdení na podradné práce? Mohli by to pratať, prečo nie, ale mali by mať za to zaplatené ako každý, kto vykonáva nejakú prácu. Potom, ako si majú hľadať zamestnanie, keď sa budú celé dni onačiť s bordelom. Netreba sa hneď so svojím zakomplexovaným názorom len do nezamestnaných navážať! Viete, čo majú tí nezamestnaní za život?
Foto popis| Každý, kto bol po minulé roky zvyknutý na plnú vodnú nádrž Ružín, dnes nevychádza z údivu. Na mnohých miestach klesla hladina o desať metrov, niekde pripomína púšť.

Zdroj: Korzár | 30.3.2012 | Región |