Aktuálna situácia v rámci údržby ciest je pokojná
27. novembra 2015
Oznam pre občanov Košíc a podnikateľov
1. decembra 2015

KOSIT prichádza s novou zelenou linkou

„V druhej polovici novembra spoločnosť KOSIT a.s. spustila do života nové bezplatné číslo 0800 156 748, na ktoré môžu obyvateľ ako aj podnikateľ zavolať počas 24 hodín. Prvé dni sme číslo a operátorku testovali v skúšobnom režime. Náklady spojené s prevádzkou hradí výlučne KOSIT a.s. Tento projekt zelenej linky sa stal súčasťou kampane Za čistejšie Košice,“ – vysvetľuje Marián Christenko, generálny riaditeľ KOSITu.

Zelenú linku spoznáte podľa predčíslia 0800 a fungovať bude aj ako prvotné informačné centrum prepojené so zákazníkom. Telefónna linka je dostupná pre volajúcich zo všetkých sieti z domova i zo zahraničia. Pracovníčka Centra Zelenej linky je k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 h do 16. 00 h. Od 16.00-08.00 hod, je možné zanechať odkaz s tým, že na druhý deň sa odkaz prehrá a rieši sa podľa jeho obsahu a urgentnosti.

„Naša Centrála je k dispozícii všetkým, ktorí hľadajú dôležité informácie. Práve bezplatnými volaniami sme sa chceli opäť priblížiť k našim klientom a ponúknuť im dalšiu pridanú hodnotu k naším službám“ dodáva Marián Christenko.

Nonstop je možné zasielať aj svoje otázky, návrhy i pripomienky prostredníctvom FAQ chatu, ktorý je priamo na web stránke spoločnosti www.kosit.sk alebo mailom na otazky@kosit.sk.